Ręczniki z własnym haftem – pomysł na unikalny prezent

Ręczniki z własnym haftem – pomysł na unikalny prezent

Personalizowane prezenty cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – cechują się one oryginalnością i zaskakują obdarowywaną osobę, jednocześnie wpasowując się maksymalnie w jej gust. Taki gest zostanie z pewnością doceniony i zapamiętany na dłużej. Ciekawym pomysłem jest np. podarowanie komuś ręcznika z własnym haftem. To praktyczny prezent, który zostanie na pewno wykorzystany. Domownicy od razu będą wiedzieli, do kogo należy.

Czy warto podarować ręcznik z haftem jako prezent?

Klasyczne ręczniki stanowią uniwersalny pomysł na prezent, który jednak może nie ucieszyć każdego. Czym innym są produkty personalizowane. Ręcznik z własnym haftem wyróżni się na tle tych, które można powszechnie zakupić w sklepach. Personalizacja daje możliwość umieszczenia na przedmiocie wybranego napisu, który ma istotne znaczenie dla obdarowywanej osoby. Dzięki temu żaden z domowników nie pomyli się i nie zabierze takiego ręcznika widząc go w łazience lub szafie. Każdy z pewnością doceni gest, jakim jest poświęcenie czasu na stworzenie podarunku dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Ręcznik z haftem może przypaść do gustu np. rodzicom – warto zakupić zestaw dwóch produktów, by każdy posiadał swój własny. To także ciekawa propozycja na prezent dla osób, które właśnie mają za sobą przeprowadzkę. Takie produkty są bowiem nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią oryginalną ozdobę wnętrza. Tak naprawdę ręczniki z haftem sprawdzą się jako upominek na każdą okazję – urodziny, imieniny, ślub, rocznicę, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, walentynki, osiemnastkę, mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i wiele innych.

W jaki sposób stworzyć własny ręcznik z haftem?

Ręczniki personalizowane są tworzone przez profesjonalne firmy specjalizujące się w tym zagadnieniu. Osoby chcące zamówić tego typu produkt powinny więc zapoznać się z ich ofertą. Do takich firm należy m.in. Flhfproduction. Do cech oferowanych przez nią usług należą:

  • wysoka jakość,
  • szeroki wybór kolorów ręczników,
  • możliwość realizacji zamówienia w krótkim czasie,
  • wysoka chłonność ręczników,
  • dostępność różnych materiałów wykonania,
  • duży wybór rozmiarów produktów.

W celu zamówienia ręcznika z haftem należy skontaktować się z firmą. Dzięki temu można poznać dokładne koszty usługi, które są zależne od wymiaru haftu, stopnia skomplikowania, ilości zastosowanych ściegów i kolorów nici. Firma oferuje bezpłatną wycenę haftu – wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej. Przed realizacją wykonuje próbny haft i przesyła klientowi do akceptacji. Personalizowany ręcznik zamówiony z myślą o konkretnej osobie powinien nawiązywać bezpośrednio do ważnych dla niej rzeczy. Miłym gestem będzie stworzenie ręcznika z napisem typu „Kochana mama” z okazji Dnia Matki lub „Kochany tata” na Dzień Ojca. Jeśli obdarowywanymi osobami są nowożeńcy, haft może nawiązywać do wielkiego wydarzenia, jakim są zaślubiny, by przypominać im o okolicznościach otrzymania prezentu.

Artykuł partnera

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Dom