Kiedy jest Black Friday 2021, czyli czarny piątek?

Kiedy jest Black Friday 2021, czyli czarny piątek?

Czarny piątek, Black Friday ten szczególny dzień jest określany różnie. Niewątpliwie jest to doskonała okazja do tego, aby uzupełnić swoją garderobę i kupić wszystko to, co najbardziej potrzebne. Sprzęt, kosmetyki, odzież czy gadżety to tylko niektóre produkty, które można w tym dniu upolować w naprawdę atrakcyjnych cenach. Kiedy czarny piątek wypada w tym roku? Co warto kupić na Black Friday? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz poniżej.

Kiedy jest Black Friday 2021 w Polsce?

W tym roku w Polsce Black Friday wypada 26 listopada. Wiele sklepów decyduje się jednak na wcześniejsze wprowadzenie promocji, o czym warto pamiętać. Jeśli jesteś łowcą okazji i lubisz zakupy, warto śledzić ofertę wybranych sklepów kilka dni przed czarnym piątkiem. Pamiętaj, że okazje można upolować nie tylko w sklepach stacjonarnych.

Black Friday jakie sklepy

Wiele sklepów internetowych również wykorzystuje Black Friday, organizując w tym czasie atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Warto zastanowić się, co jest najbardziej potrzebne, aby być w gotowości, kiedy czarny piątek nadejdzie. Dzięki temu skupisz się na poszukiwaniu ofert, które spełnią Twoje oczekiwania. Szybkie działanie jest istotne, ponieważ najlepsze okazje znikają najszybciej.

Co warto kupić na Black Friday?

Kiedy czarny piątek już nadejdzie, warto mieć przygotowaną listę produktów, które są najbardziej potrzebne. W tym czasie dobrze jest zwrócić uwagę przede wszystkim na to, co zawsze chciało się kupić, ale zbyt wysoka cena na to nie pozwalała. Oto kilka produktów, na które warto zwrócić szczególną uwagę w Black Friday:

  • Odzież zimowa – bardzo często kupuje się ją na krótko przed sezonem zimowym, co jest dużym błędem. W tym czasie bowiem ceny są mało atrakcyjne. Black Friday to doskonała okazja do tego, aby uzupełnić wyposażenie zimowej garderoby i nie wydać przy tym fortuny.
  • Elektronika – produkty z tej kategorii warto kupować szczególnie w czasie trwania promocji. Marzy Ci się nowy smartfon, smartwatch lub inne przydatne urządzenie? Warto obserwować ofertę sklepów przed Black Friday, aby nie przegapić najlepszych okazji cenowych.
  • Obuwie – to kolejna kategoria, która poza czasem promocji może przytłaczać ceną. Czarny piątek to dobra okazja do zakupu markowych produktów, które odznaczają się nie tylko stylem, ale również wysoką jakością.
  • Sprzęt AGD – dzisiejsze sprzęty kuszą dodatkowymi opcjami, ale poza promocjami ciężko kupić je w atrakcyjnej cenie. Pralka z funkcją pary? Lodówka z komorą świeżości? To sprzęty, które przydadzą się w wielu domach. Jeśli od dawna masz na nie ochotę, warto obserwować ofertę sklepów w czasie wielkiej wyprzedaży.
ile trwa black friday 2020

Czarny piątek, Black Friday – nieważne jak określasz ten dzień. Ważne jest to, że każdy może skorzystać z atrakcyjnych ofert w tym czasie. Black Friday czy warto? Zdecydowanie tak.

Sprawdź: Co to jest Black Friday i na czym polega?

Black friday 2021 – jakie sklepy warto odwiedzić?

Czas wielkich wyprzedaży, do dla sklepów ogromne zyski. Mało jest firm, które nie wykorzystują tej okazji do zaproponowania swoim klientom dobrej oferty w Black Friday. Jakie sklepy warto odwiedzić w tym czasie? Najlepiej te, które posiadają interesujący Cię asortyment. Jeśli chcesz uzupełnić wyposażenie garderoby, udaj się do ulubionego i zaufanego sklepu z odzieżą. Marzy Ci się nowy telefon? Wybierz się do sklepu z elektroniką i upoluj najbardziej atrakcyjne okazje. Nie zapominaj o ofercie online, która również jest bardzo interesująca. 

kiedy jest black friday 2021 w polsce

Kiedy jest Black Friday, ludzie tłumnie ruszają do mniej i bardziej popularnych sklepów. Pamiętaj w tym czasie o swoim bezpieczeństwie. Jeśli wybierasz zakupy stacjonarne, musisz mieć świadomość, że tłumy i zmniejszona ostrożność klientów to doskonałe warunki dla oszustów. Pamiętaj, aby torebkę czy plecak z dokumentami i portfelem trzymać blisko siebie. Ważne jest także dokładne zapięcie zamków i trzymanie torebki czy plecaka w taki sposób, aby móc kontrolować sytuację.

Dzięki temu zakupy będą udane, a Twoje finanse i dane bezpieczne. Jeśli o bezpieczeństwie finansów mowa, jest jeszcze jeden produkt, który warto kupić przy okazji Black Friday. Mowa oczywiście o portfelu, który posiada ochronę RFID. Dzięki temu Twoje karty będą zabezpieczone przed działaniem osób, które posługują się czytnikami w celu okradania innych.

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Asia Kałętkiewicz

Mam na imię Asia i mam 26 lat. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku E-marketing. W wolnych chwilach biegam, jeżdżę na rowerze i uprawiam jogę. Odpoczywam, kiedy piszę, dlatego też z pomocą moich przyjaciół tworzę ten serwis w wolnych chwilach. Jeżeli masz temat lub pytanie, na które szukasz odpowiedzi, pisz śmiało!

Zobacz więcej: Święta i wydarzenia