Złoty pierścionek zaręczynowy – wystawny czy minimalistyczny?

Złoty pierścionek zaręczynowy – wystawny czy minimalistyczny?

Zarówno bogato zdobione pierścionki zaręczynowe, jak i minimalistyczne wzory mają w sobie coś interesującego. Oba style przyciągają wzrok, a w swojej odmienności są równie doskonałe. Jak zatem zdecydować o tym, który z nich bardziej spodoba się ukochanej? Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Czym się kierować podczas wyboru pierścionka zaręczynowego?

Przygotowania do oświadczyn to przede wszystkim poszukiwania idealnego symbolu miłości. Część panów ma wyjątkowe szczęście i już od samego początku wie, czego oczekuje ukochana. Każdemu, kto nie może cieszyć się takim ułatwieniem, polecamy, aby pozostał czujny i niezwykle uważny. Możliwe, że przyszła małżonka niejednokrotnie udzielała już dyskretnych wskazówek. Warto wsłuchać się w nie i zapamiętywać jak najwięcej szczegółów, gdyż mogą okazać się kluczowe w podjęciu ostatecznej decyzji.

Pomocne w ustaleniu, jaki styl pierścionka będzie bardziej odpowiedni – wystawny czy prosty – może okazać się także zajrzenie do szkatułki z biżuterią drugiej połówki. Zwróć uwagę na to, z jakiego kruszcu wykonane są ozdoby, jakie kamienie szlachetne zostały w nich osadzone i przede wszystkim, co dominuje – przepych a może minimalizm? Odpowiadając na to pytanie, zyskasz wiele bezcennych wskazówek, które znacznie ułatwią wybór wizytówki narzeczonej.

Wystawny czy minimalistyczny - złoty pierścionek zaręczynowy

Wystawny czy minimalistyczny – złoty pierścionek zaręczynowy Savicki to zawsze bezbłędny wybór

Prostota w najpiękniejszym wydaniu, czyli minimalistyczne pierścionki zaręczynowe 

Biorąc pod uwagę obowiązujące w 2023 roku trendy, minimalistyczny pierścionek zaręczynowy okaże się strzałem w dziesiątkę. Prostota i elegancja to dwie cechy, które zdominowały obowiązującą modę. Z tego powodu klasyczny, złoty pierścionek zaręczynowy typu solitaire to jedna z najatrakcyjniejszych opcji. Doskonały brylant mieniący się zachwycającym blaskiem w centralnej części połyskującej szyny nada tak podniosłej chwili wyjątkowości i podkreśli jej romantyzm. Właśnie takie są symbole miłości z kolekcji The Journey, dostępne w ofercie jubilera Savicki. Ich na pozór prosty, a jednak szalenie efektowny design przyciąga wzrok i szturmem podbija serca kobiet.

Biżuteria może być w pełni dopasowana do oczekiwań ukochanej. Wybierz jeden z czterech kolorów złota i ukoronuj go dowolnym kamieniem szlachetnym. Podaruj ukochanej pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, aby w niemy, a jednak tak dobitny sposób wypowiedzieć dwa najpiękniejsze słowa, brzmiące „Kocham Cię”. The Journey oraz siedem równie fenomenalnych kolekcji znajdziesz na naszej stronie: https://savicki.pl/pierscionki-zareczynowe.

Wystawne pierścionki zaręczynowe

Chociaż rok 2023 przemija pod znakiem minimalizmu, wiele kobiet preferuje bogato zdobioną biżuterię. Nie ma w tym nic złego, ponieważ zadaniem wyrobów jubilerskich jest odzwierciedlenie osobowości i przyczynianie się do podnoszenia samooceny. Jeśli Twoja ukochana gustuje w wystawnych ozdobach, polecamy wybór pierścionka zaręczynowego właśnie w tym stylu.

Najpiękniej prezentują się symbole miłości w stylu halo, w których główny kamień szlachetny jest otoczony przez drobne diamenty. Znajdziesz je w ofercie jubilera Savicki, pochodzą z kolekcji This is Love. Tak efektowna kompozycja robi niemałe wrażenie – nie da się przejść obok niej obojętnie. Nie jest to jednak jedyna opcja. Kolekcję Dream wyróżniają pierścionki z trzema głównymi kamieniami, które są dopełnione przez maleńkie brylanciki osadzone w szynie. Pierścionki występują w wielu wariantach kolorystycznych, zatem każdy znajdzie coś, co idealnie wpisze się w preferencje ukochanej.

Artykuł partnera

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Moda


Najczęstsze zapytania