Kombajn kosmetyczny przydatnym wyposażeniem w gabinecie medycyny estetycznej

Kombajn kosmetyczny przydatnym wyposażeniem w gabinecie medycyny estetycznej

Jeśli gabinet medycyny estetycznej chce świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie, to musi korzystać ze sprzętu najwyższej jakości. W dzisiejszych czasach nowoczesny sprzęt kosmetyczny to podstawa w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej. O jakim sprzęcie tu mowa? Przede wszystkim o wysokiej klasie kombajnie kosmetycznym. Korzystanie z tego urządzenia wiąże się z wymiernymi zaletami zarówno dla kosmetyczki, jak i klientki. Co zatem warto wiedzieć o kombajnach kosmetycznych?

Czym jest kombajn kosmetyczny?

Kombajn kosmetyczny jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które znajduje swoje zastosowanie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. To, co w szczególności wyróżnia to urządzenie na tle wielu innych to fakt, że umożliwia przeprowadzenie wielu różnych zabiegów kosmetycznych. To niezwykle funkcjonalne urządzenie o wielu możliwościach. Dzięki temu jednym kombajnem kosmetycznym zastąpić można przynajmniej kilka innych sprzętów. To nie tylko większy komfort, ale i oszczędność miejsca w gabinecie.

Jakie wyróżnia się rodzaje kombajnów medycznych?

Dziś na rynku dostępne są różne kombajny medyczne. Wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na urządzenie 4w1. Jest to bowiem kombajn kosmetyczny umożliwiający przeprowadzenie aż czterech zabiegów kosmetycznych. Mowa tu o mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnym, zabiegach z wykorzystaniem ultradźwięków oraz o młotku hot/cold. Kombajny kosmetyczne oferowane są w dwóch wersjach, deskopowej oraz tower. Model deskopowy cechuje się niewielkim rozmiarem. Jest to zatem urządzenie, które bez problemu postawić można na biurku oraz swobodniej przenosić. Z kolei model tower jest już znacznie większy. Jest to duże urządzenie stojące.

Jakie zalety mają kombajny medyczne?

Jak zapewne nie trudno się domyślić, korzystanie z kombajnów kosmetycznych ma swoje konkretne zalety. Na początku koniecznie wspomnieć trzeba o tym, że omawiane urządzenie daje możliwość realizacji różnych zabiegów kosmetycznych w bardzo bezpieczny i bezbolesny sposób. Na pewno jedną z kluczowych zalet kombajnów medycznych jest także to, że efekty zabiegów, które zostały wykonane przy użyciu tego urządzenia, są długotrwałe.

Nie bez znaczenia jest również to, że wszystkie zabiegi wykonywane są również znacznie szybciej. Są to konkretne zalety zarówno dla klientki, jak i kosmetyczki. Przede wszystkim oznacza to bardzo dużą oszczędność czasu. Omawiając zalety warto jeszcze wspomnieć, że obsługa tego typu urządzeń jest niezwykle łatwa i wygodna.

Urządzenie premium 18w1

Źródło zdjęcia: MedikaPoland.pl – kombajn kosmetryczny

Jakie zabiegi można wykonać kombajnem kosmetycznym?

Jak wspomniano, kombajn medyczny jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Oznacza to, że pozwala na wykonanie wielu różnych zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest choćby mikrodermabrazja. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry z zewnętrznych warstw naskórka. Dzięki mikrodermabrazji skóra znów może swobodnie oddychać. Sprzęt wielofunkcyjny umożliwia także wykonanie peelingu kawitacyjnego, który polega na bardzo głębokim oczyszczeniu skóry.

Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest również to, że pozwalają one na wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków przy zabiegach kosmetycznych, których celem jest pobudzenie skóry do regeneracji. Nie można zapomnieć o jonoforezie, która również można wykonać przy użyciu kombajnu kosmetycznego. To skuteczny zabieg stosowany w leczeniu trądziku. Warto tu podkreślić, że nie są to wszystkie zabiegi, których wykonanie umożliwia kombajn medyczny.

Ich rodzaj i ilość zależy od wybranego modelu urządzenia. Na rynku są bowiem dostępne kombajny pozwalające na przeprowadzenie m.in. sonoforezy, mikromasażu, światłoterapii, elektrostymulacji, mezoterapii, liposukcji, a także umożliwiające eliminację rozstępów, czy blizn. Jak zatem widać, kombajny kosmetyczne to urządzenia o naprawdę ogromnych możliwościach.

Czy skorzystanie z kombajnu kosmetycznego zawsze jest możliwe?

Kombajn medyczny kosmetyczny to uniwersalne urządzenie wykorzystywane przy wielu zabiegach kosmetycznych. Dzięki niemu możliwe jest wygładzenie zmarszczek, usunięcie tkanki tłuszczowej i cellulitu, wymodelowanie sylwetki, przywrócenie jędrności, dotlenienie i odżywienie skóry. I nie są to wszystkie możliwości tego urządzenia. Koniecznie podkreślić jednak trzeba, że kosmetyczny kombajn nie może być wykorzystany w każdym przypadku. Mowa tu choćby o kobietach w ciąży bądź karmiących piersią. Z zabiegów z wykorzystaniem kombajnu kosmetycznego nie zaleca się także osobom z borykającym się z chorobami lub zapaleniem skóry.

Profesjonalne urządzenia dla medycyny estetycznej zobaczysz na stronie: MedikaPoland.pl

Artykuł partnera

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Uroda


Najczęstsze zapytania