Zabieg rzeźbiący mięśnie TruSculpt Flex – kompleksowa metamorfoza ciała

Zabieg rzeźbiący mięśnie TruSculpt Flex – kompleksowa metamorfoza ciała

TruSculpt Flex to spersonalizowany zabieg rzeźbienia i budowania mięśni, który pozwala uzyskać wysportowaną, atrakcyjną sylwetkę bez wykańczających treningów na siłowni. Dowiedz się, na czym polega TruSculpt Flex i spełnij swoje marzenia o zgrabnej figurze z widocznie zarysowanymi mięśniami.

Zabieg rzeźbiący ciało TruSculpt Flex – efekty mile Cię zaskoczą

Nie każdy z nas lubi wysiłek fizyczny i chętnie chodzi na siłownię. Natomiast niemal każdy chciałby mieć jędrne i wysportowane ciało. Jak osiągnąć ten cel? Z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak np. TruSculpt Flex renomowanej amerykańskiej firmy Cutera. Jak podkreślają eksperci z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie TruSculpt Flex pozwala poprawić kształt sylwetki w bezinwazyjny i w 100% bezpieczny sposób. Każdy zabieg składa się z trzech faz:

• PREP,
• TONE,
• SCULPT.

45-minutowa sesja odpowiada wykonaniu 54 000 przysiadów lub brzuszków. 16 głowic współdziałających ze sobą z różną intensywnością, w zależności od danego programu pozwala specjaliście wykonującemu zabieg wpływać na różne partie mięśni. Po serii zabiegów możesz osiągnąć wzrost masy mięśniowej o blisko 30% i przywrócić skórze sprężystość.

Czy kuracja TruSculpt Flex boli? Zalecenia dla pacjentów

Zastanawiasz się, czy zabiegi z użyciem TruSculpt Flex są bolesne? Nie, wielokierunkowe skurcze są odczuwalne, natomiast nie powodują bólu. Chcąc uzyskać pożądane rezultaty, należy skorzystać z 6-8 sesji zabiegowych wykonywanych 2 razy w tygodniu. Minimalna przerwa między kolejnymi zabiegami to 2 dni (48 godzin). Nie zaleca się, by przerwy były dłuższe, niż 7 dni. Warto dodać, żeTruSculpt Flex nie wymaga okresu rekonwalescencji. Możesz od razu po zabiegu wrócić do swojej normalnej rutyny. picie Pamiętaj, by w trakcie kuracji pić 1,5 – 2,5 litra wody na dobę i spożywać każdego dnia posiłki zawierające 1,2 – 2,2 g białka na 1 kg masy ciała. O wszystkich zaleceniach poinformuje Cię lekarz podczas wstępnej konsultacji.

TruSculpt Flex – idealny zabieg przed wakacjami. Kto powinien skorzystać?

TruSculpt Flex jest niechirurgiczną procedurą, oferuje spersonalizowaną terapię, która wzmacnia, napina i rozbudowuje masę mięśniową u kobiet oraz mężczyzn. Z kuracji wykorzystującej technologię MDS (Multi Directional Stmulation) mogą skorzystać zarówno młode, jak i dojrzałe osoby zainteresowane kompleksową metamorfozą wyglądu.

Nieinwazyjny zabieg TruSculpt Flex powstał z myślą o pacjentach, którzy chcą:

• uzyskać tzw. sześciopak,
• wzmocnić mięśnie boczne brzucha,
• rozbudować i podnieść pośladki,
• wzmocnić uda i łydki,
• podkreślić ramiona,
• odzyskać właściwe napięcie i masę mięśniową do znacznym spadku wagi.

Kuracja jest szczególnie polecana kobietom po ciąży, którym zależy na powrocie do smukłej figury sprzed porodu.

Ile kosztuje rzeźbienie mięśni TruSculpt Flex? Przeciwwskazania do zabiegu

Zastanawiasz się, ile kosztują zabiegi TruSculpt Flex? Jedna sesja terapeutyczna to wydatek rzędu 1500 złotych. Natomiast zabieg podtrzymujący efekty terapii kosztuje 1200 złotych. Możliwość uregulowania opłat za zabiegi za pomocą systemu ratalnego sprawia, że możesz cieszyć się zgrabną figurą bez wydawania w krótkim czasie większej kwoty.

Jakie są podstawowe przeciwwskazania do zabiegów? Z kuracji modelującej ciało TruSculpt Flex nie mogą skorzystać kobiety w ciąży, osoby z arytmią i wszczepionym rozrusznikiem serca. Przeciwwskazaniem do zabiegów rzeźbiących sylwetkę jest też niewyrównana niewydolność układowa, stany zapalne i choroby zakaźne w rejonie zabiegowym.

Marzysz o wysportowanej figurze i chcesz poddać się rewolucyjnej terapii TruSculpt Flex? Więcej interesujących informacji odnośnie innowacyjnej technologii MDS (Multi Directional Stmulation) znajdziesz na stronie internetowej kliniki: https://bienkowscyclinic.pl

Artykuł partnera

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Uroda


Najczęstsze zapytania