Ramka Spotify – prezent nie tylko dla zakochanych! Z jakiej okazji można ją podarować?

Ramka Spotify – prezent nie tylko dla zakochanych! Z jakiej okazji można ją podarować?

Ramka Spotify to przedmiot wyjątkowy – dzięki możliwości personalizacji taki prezent będzie idealnie dopasowany do  obdarowywanej osoby. Pokażemy, z jakiej okazji można go wręczyć i w jaki sposób sprawić, aby stał się piękną pamiątką na lata.

Ramka Spotify, czyli personalizowany upominek dla bliskich

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale ich wręczanie również daje nam wiele radości, szczególnie wtedy, kiedy nasz podarunek kogoś wzruszył i ucieszył. Jeżeli szukamy czegoś, co da właśnie taki efekt, zdecydujmy się na zakup ramki Spotify, na której pojawi się link do piosenki na tej platformie muzycznej.

 Ramka z muzyką składa się z trzech elementów:

  • szklanej tabliczki ze szkła organicznego;
  • podstawki z oświetleniem LED;
  • pilota, który pozwala na zmianę koloru na jedną z szesnastu dostępnych barw.
Sami możemy wybrać jakie zdjęcie znajdzie się na ramce Spotify
Sami możemy wybrać jakie zdjęcie znajdzie się na ramce Spotify

To, na co mamy wpływ jako klient, to zawartość szklanej części, na której wykonuje się nadruk metodą UV. Aby jak najlepiej dopasować taką ramkę Spotify, należy wejść na stronę: https://plexido.pl/ozdobne-ramki-led/ramka-led-spotify.

Koniecznie zapoznaj się z dostępnym tam asortymentem. Podczas dokonywania zamówienia musimy zaznaczyć jak ma wyglądać wybrany przez nas produkt. Sami zdecydujmy:

  • jaką grafikę umieścimy na szklanej tafli (może to być okładka płyty lub dowolna fotografia);
  • jaki utwór ma się na niej pojawić;
  • czy życzymy sobie, aby umieścić na niej słowa piosenki lub inny wybrany przez nas tekst (możemy też wybrać datę, imię, fragment wiersza, cytat itp.);
  • czy bardziej nam odpowiada pionowa, czy pozioma orientacja ramki.

 Pamiętajmy, że taka ramka to nie tylko wspomnienia związane z utworem muzycznym, ale i piękny element dekoracyjny, który po włączeniu daje łagodne, klimatyczne światło.

Z jakiej okazji możemy podarować ramkę Spotify?

Konkretny utwór muzyczny może nam się kojarzyć z różnymi momentami życia, które warto zachować w pamięci. Biorąc pod uwagę mnogość możliwości, jest wiele okazji, które będą świetnym pretekstem do podarowania komuś takiego upominku.

  • Wyjątkowe chwile z przyjaciółmi

Z przyjaciółmi łączy nas wiele – studenckie czasy spędzone razem w akademiku, nostalgiczna piosenka z dzieciństwa, a nawet wspomnienia z wieczoru kawalerskiego. Jeżeli chcemy podarować wyjątkowy prezent przyjacielowi, wybierzmy utwór, który będzie ważny szczególnie dla naszej dwójki czy całej grupy i przywiedzie na myśl wspólnie przeżyte momenty – te poważne i te, które wciąż wywołują salwy śmiechu.

  • Rodzinne momenty

Możemy celebrować takie okazje jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziadka i Babci. Niemniej ważne będą jednak również takie chwile jak narodziny dziecka, wspólne święta, rodzinny wyjazd czy piknik, który z jakiegoś powodu zapadł nam w pamięć. Dzięki piosence zachowanej w ramce Spotify ważne dla bliskich momenty na lata pozostaną z nami!

  • Pamiątka dla par

Piosenka z pierwszego spotkania, dnia ślubu lub chwili, w której ukochana osoba po raz pierwszy powiedziała ważne dla nas słowa to chwile, o których bardzo chcemy pamiętać. Jeśli w ręce partnera trafi przygotowana przez nas ramka Spotify z różami czy wspólnym zdjęciem oraz tekstem ważnej dla nas piosenki, na pewno doceni taki romantyczny gest.

Wybierzmy piosenkę, która będzie ważna dla ukochanej osoby
Wybierzmy piosenkę, która będzie ważna dla ukochanej osoby

Podsumowanie

Oryginalny podarunek, jakim jest ramka szklana Spotify z tekstem i własną grafiką to piękny prezent zarówno dla naszego partnera, żony, jak i dla przyjaciół lub członków rodziny. Dzięki takiemu upominkowi zarówno piosenka, jak i moment, który się z nią łączy będą często wspominane z uśmiechem.

Artykuł partnera

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Dom