Chciałabyś mieć piękne, zmysłowe usta? Znamy świetny sposób na naturalne powiększenie ust

Chciałabyś mieć piękne, zmysłowe usta? Znamy świetny sposób na naturalne powiększenie ust

Usta są symbolem kobiecości. Piękne, wydatne, intensywnie czerwone lub różowe dodają zmysłowości. Niestety matka natura potrafi być hojna, ale nie zawsze jest sprawiedliwa. Wąskie, asymetryczne, blade wargi są powodem niezadowolenia wielu kobiet. Jeśli jesteś jedną z nich i chciałbyś powiększyć usta, podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Jak powiększyć usta naturalnie?

Zwykle, aby podkreślić swój piękny uśmiech, używasz szminki w żywym kolorze albo błyszczyku powiększającego usta. W tak dopełnionym makijażu prezentujesz się olśniewająco, ale po pewnym czasie efekt WOW znika. Poza tym na co dzień zwykle nie masz czasu na robienie pełnego make-upu. 

Jeśli chciałabyś utrzymać efekt wydatnych ust na co dzień, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Proponujemy powiększanie ust kwasem hialuronowym w Klinice Melitus, pod okiem najlepszych specjalistów dermatologii i medycyny estetycznej. Jednym z nich jest dr n. med. Tomasz Pniewski, dermatolog estetyczny, który takie zabiegi wykonuje od lat. Podczas konsultacji u dra Pniewskiego dowiesz się, jak z pomocą kwasu hialuronowego możesz skorygować rysunek warg, ujędrnić i odświeżyć czerwień wargową, a przy okazji rozprawić się z opadającym kącikiem ust czy tzw. zmarszczkami palacza. Kwas hialuronowy doskonale nawilża i odżywia, sprawiając, że usta wyglądają bardzo atrakcyjnie i naturalnie. Zabieg powiększania trwa krócej niż godzinę, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Efekty powiększenia ust kwasem hialuronowym:

  • powiększenie objętości,
  • poprawa konturu,
  • wzmocnienie czerwieni wargowej,
  • nawilżenie i odżywienie, 
  • odmłodzenie ust.

O czym trzeba wiedzieć przed zabiegiem powiększania ust?

Jeśli dokładnie wiesz, jakie efekty chcesz osiągnąć, świetnie! Jeżeli jednak nie masz konkretnie sprecyzowanych oczekiwań, zdaj się na pomoc eksperta. Doświadczony lekarz dermatologii estetycznej zna anatomię twarzy i potrafi zaproponować najlepsze rozwiązania. Na etapie konsultacji ustala się metodę powiększania ust i rodzaj preparatu, jaki ma zostać zastosowany. Czasem zamiast kwasu hialuronowego lepszym wypełniaczem jest własny tłuszcz. Powiększanie ust metodą lipofillingu, czyli z zastosowaniem własnej tkanki tłuszczowej, daje subtelniejszy efekt powiększenia, ale silnie regeneruje i odmładza.

Czy powiększanie ust boli? O to nie musisz się martwić! Aby powiększyć usta kwasem hialuronowym, wstrzykuje się preparat cienką igłą, jednak zanim to nastąpi, stosuje się maść znieczulającą. Zabieg przebiega w sposób komfortowy i nie trwa długo. Po wszystkim może pojawić się chwilowy obrzęk, zaczerwienienie, ale to normalne – w taki sposób skóra reaguje na iniekcje. Jeśli zależy Ci na ,,zabiegu bankietowym” wybierz powiększanie ust preparatem  wysokiej jakości, usieciowanego kwasu hialuronowego, który zawiera antyoksydanty i ogranicza ryzyko powstawania zmian pozabiegowych.

Wiele gabinetów gdzie zabiegi medycyny estetycznej wykonują kosmetyczki, oferuje bardzo tanie preparaty niewiadomego pochodzenia. Mimo atrakcyjnej ceny, trzeba być bardzo ostrożnym, bo taki preparat podany przez kosmetyczkę, a nie lekarza medycyny estetycznej, może nie tylko nie spełnić oczekiwań, ale także uczynić wiele złego. Wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej doskonale zna anatomię skóry oraz właściwości stosowanych produktów. Ma wiedzę, która pozwala przeprowadzić zabieg prawidłowo i bezpiecznie, zapewniając oczekiwany efekt. To dlatego warto zaufać specjalistom. Chcesz mieć piękne, zmysłowe usta? Postaw na wysoką jakość, a nie na niską cenę. 

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym? W Klinice Melitus w Warszawie ceny powiększania ust to koszt 1000-1500 zł. Całkowity koszt zabiegu zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Jeśli zależy Ci na korekcie ust, a przy okazji także wypełnieniu bruzd marionetki, cena wzrośnie. Pamiętaj przy tym, że dbanie o siebie jest inwestycją, która przynosi niemierzalne benefity. Przecież piękny uśmiech i pewność siebie są bezcenne.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Uroda


Najczęstsze zapytania