Mistyczne znaczenie godzin – co mogą one oznaczać?

Mistyczne znaczenie godzin – co mogą one oznaczać?

W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, które nie zawsze możemy racjonalnie wytłumaczyć. Czasem nie są one spektakularne, a mimo to sprawiają, że mocno zastanawiamy się nad tym, co wszechświat chce nam przekazać. Jedną z takich sytuacji jest z całą pewnością dostrzeganie lustrzanych godzin. Czym są i co mogą oznaczać? Czy powinniśmy się niepokoić jeśli je dostrzegamy? A może wprost przeciwnie, jest to dla nas dobry sygnał? Pora odpowiedzieć na te pytania.

Czym są lustrzane godziny?

Zacznijmy od wyjaśnienia najważniejszej kwestii a więc: lustrzane godziny i ich znaczenie. Czym są lustrzane godziny? Mówiąc najprościej, to te wskazania zegara, w których zarówno wartość godzinowa, jak i minuty są takie same. Może więc być to np. 11:11, 13:13 czy 22:22. Osoby, które są silnie zainteresowane numerologią uważają, że każda z takich godzin ma swoje znaczenie. Co więcej, o ile godzinę taką dostrzegamy tylko raz, mimochodem nie musimy zwracać na to baczniejszej uwagi. Zdarzają się jednak sytuacje, w których mistyczne, lustrzane godziny są przez nas dostrzegane wielokrotnie, nierzadko dzień po dniu. Wówczas warto zainteresować się ich znaczeniem. Być może kryje się pod nim bardzo ważna informacja, która może mieć wpływ na nasze życie.

Dlaczego widzimy lustrzane godziny? Poznaj najpopularniejsze teorie

Jeśli choć raz zdarzyło ci się, że lustrzana godzina zdawała się ciebie “prześladować” z pewnością zastanawiałeś się, dlaczego tak się dzieje. Istnieje wiele teorii mówiących o tym zjawisku. Większość ludzi uważa, że jest to po prostu przypadek. Inni zaś uważają, że wystarczy raz spojrzeć na zegarek wyświetlający mistyczną lustrzaną godzinę, by w kolejnych dniach po prostu bardziej skupiać się na tym co widzimy na tarczy zegarka a tym samym widzieć takie godziny częściej.

Nie brakuje jednak również teorii, które przywiązują do godzin tych znacznie większe znaczenie i dopatrują się w nich informacji, którą powinniśmy umieć odczytać. Część osób uważa, że godziny te są sposobem anioła stróża, który chce nam coś przekazać. Inne zaś uważają, że jest to sygnał, który wysyła nam nasza podświadomość. Nie brakuje również głosów, że widzenie lustrzanych godzin związane jest z pozytywnymi lub negatywnymi myślami osób trzecich na nasz temat. Jaka jest jednak prawda? Cóż, wciąż nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Jak sprawdzić znaczenie godzin?

Istnieje kilka sposobów na to, by poznać znaczenie godzin. Pierwszym z nich jest spotkanie z osobą, która zajmuje się numerologią lub kartami tarota. Osoby takie posiadają dużą wiedzę na temat znaczenia liczb mogą udzielić nam kompleksowej odpowiedzi dotyczących godzin, które widzimy. Nie każdy z nas ma jednak możliwość dotarcia do takiej osoby. Wówczas z pomocą może przyjść nam internet. Istnieje wiele stron internetowych, na której znajdziemy szeroki opis poszczególnych magicznych godzin. Czy warto w nie wierzyć? Z całą pewnością nie zaszkodzi sprawdzić, co mówi nam dana godzina. Jeśli jednak okaże się, że nie są to zbyt dobre informacje – nie warto wpadać w panikę. Magiczne godziny mają nam bowiem pomóc a nie sprawiać, że czujemy się zagrożeni.

Artykuł powstał we współpracy z portalem dla kobiety KobiecyStyl.pl

Obserwuj Imperium Kobiety w Google News! Bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Redakcja Imperium Kobiety

Zobacz więcej: Dom